מסך ירוק ל בר בת מצווה

 

מסך ירוק לאירועים עם super screen – אטרקציה מיוחדת לבר בת מצווה  

מה יכול להתאים יותר ממסך ירוק למסיבת בר או בת מצווה ? כל ילד מקבל תמונה עם רקע חלומתיו ישר במקום זה יכול להיות רקע של סדרת טלויזה אהובה שחקן כדורגל מפורסם או מכונית מפוארת . לכל ילד יש אפשרות לבחור את הרקע האהוב עליו מתוך קבוצה של רקעים שמונחים במקום!!
מסך ירוק ל בת בר מצווה

מסך ירוק למסיבת בר בת מצווה – אטרקציה מקורית לבר בת מצווה

למה מסך ירוק זה רעיון / אטרקציה מקורית לבר בת מצווה ?

ישנם כמה סיבות עיקריות : 1. עם המסך הירוק האורחים נכנסים לדמות מסוימת – זה יכול כוכב שנמצע על שטיח אדום או כוכב כדורגל , חוויה כזאת אפשר לחוות רק עם מסך ירוק לעומת צילום מגנטים או תא צילום שם האורחים רק מצטלמים על "יבש" 2. בנוסף כל בעל שמחה יכול לבחור מספר רקעים האוהבים עליו . אותם רקעים יהיו מונחים במקום בזמן האירוע וכל אורח יוכל לבחור רקע מתוך בחירתו של בעל השמחה, כל אורח למעשה מקבל את התמונה האוהבה עליו .

מסך ירוק למסיבת בר בת מצווה

מסך ירוק אטרקציה לבת מצווה

למה להזמין דווקא אותנו בתור אטרקציה למסיבת בת או בר מצווה:

אנחנו גאים מאד להיות  החברה הראשונה בארץ שנותנת שירותי מסך ירוקלבר/בת מצווה ואירועים בכלל. לאורך השנים נתנו שירותים לעשרות לקוחות , יש לנו נסיון רב והמטרה העיקרית שלנו תמיד היא לתת שירות מושלם בכל אירוע .

מסך ירוק למסיבת בר בת מצווה

מסך ירוק אטרקציה לבת מצווה

אטרקציה ל בר בת מצווה בצפון בדרום במרכז בבית ואפילו בבריכה! 

חברת super screen גמישה וניידת להפעיל את האטרקציה (כמעט ) בכל מקום , אנחנו מגיעים לכל חלקי הארץ מהדרום ( באר שבע ) ועד לצפון וכמובן במרכז . בנוסף אנחנו גם גמישים ומסוגלים להפעיל את האטרקציה במגוון רחב של מקומות . כמו : בבית הלקוח באולם אירועים במסעדה, בגינה או ליד הבריכה

אטרקציה לבר מצווה בדרום צפון מרכז ובאולם ובבית הלקוח גם בגינה וליד הבריכה

אטרקציה לבר בת מצווה מהדרום ( באר שבע ) ועד לצפון וכמובן במרכז (כולל ירושלים ) . בנוסף אנחנו גם גמישים ומסוגלים להפעיל את האטרקציה במגוון רחב של מקומות . כמו : בבית הלקוח באולם אירועים במסעדה, בגינה או ליד הבריכה